OnePlus 6T McLaren Edition – supersamochód wśród smartfonów

Nie stać cię na prawdziwego McLarena? Nic straconego, dalej możesz kupić telefon który został wykonany z tych samych materiałów i oznaczony tym samym logo.

Każdy z nas ma swoją ulubiona markę motoryzacyjną. Wśród fanów danej firmy wyróżnić można zawsze grupę, która charakteryzuje się pokazywaniem swojej sympatii za pomocą ubrań, breloków czy innych gadżetów. McLaren postanowił stworzyć coś naprawdę niecodziennego dla swoich prawdziwych adoratorów i podpisał współprace z OnePlus – podmiotem zajmującym się produkowaniem smartfonów. Efekt? OnePlus 6T McLaren Edition.

Smartfon jak przystało na McLarena powinien móc pochwalić się odpowiednio dobrą specyfikacją. Jego “usportowienie” polega na tym, że do naładowania w pełni baterii wystarcza jedynie 20 minut. Czas ten nie wydłuży się kiedy podłączeni do ładowarki korzystać będziemy z urządzenia czy nawet w przypadku mocnego nagrzania sprzętu. Na uwagę zasługuje również aż 10 GB pamięci RAM oraz możliwość tworzenia filmów w rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę.

Niezwykle pozytywnym aspektem jest także obudowa telefonu. Wykonana została z włókna węglowego przyozdobionego pomarańczowymi akcentami. Nie mogło oczywiście zabraknąć logo dwójki  producentów. W opakowaniu wraz z urządzeniem znajdziemy nie tylko niezbędne dodatki, ale także książkę opowiadającą historię obu firm. Ponadto w oprogramowanie smartfona wgrane zostały animacje wyciągnięte z komputerów pokładowych brytyjskich supersamochodów.

Telefon dostępny będzie w przeciągu kilku dni w Ameryce Północnej oraz Europie Zachodniej w cenie 699 dolarów. Z czasem pojawić ma się na większej ilości rynków.

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty: